Cégünk a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.

Stabil hátterű, rugalmas intézményük Jogi szervezetébe keresünk munkatársat akár azonnali belépéssel Compliance Officer pozícióba:

Feladatok:

  • A compliance (megfelelőségi) szakterülethez kapcsolódó szakmai feladatok ellátása
  • A jogszabályi rendelkezéseknek és a belső szabályzatoknak való megfelelősség vizsgálata
  • Compliance vizsgálatok lefolytatása
  • Compliance szakterületi szabályzatok elkészítése, karbantartása
  • A Társaság tevékenységét érintő jogszabályok változásainak a figyelemmel kísérése
  • Felügyeleti, hatósági ajánlások, állásfoglalások, határozatok figyelemmel kísérése
  • A Társaság munkavállalói jogi biztonságtudatának az erősítése
  • Pénzmosás elleni operatív és adminisztrációs tevékenység ellátása
  • Csalás-, visszaélésmegelőzési tevékenység ellátása
  • Dolgozói összeférhetetlenségi és etikai ügyek kezelése
  • Panaszügyek, fogyasztóvédelmi ügyek kezelése
  • Az adatvédelmi és titokvédelmi szabályok érvényesítése

Ideális jelölt:

  • Felsőfokú jogi végzettségű
  • 1-3 év releváns, szakmai tapasztalat (compliance tapasztalat pénzügyi területről)
  • Pénzügyi terület iránti szakmai érdeklődés
  • Hatékony, teljesítményorientált és precíz munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Önállóság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Kiváló ítélőképesség
  • Kiváló szóbeli- és írásbeli kommunikációs képesség
  • Büntetlen előélet, feddhetetlenség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Előnyök:

  • Ellenőrzési területen szerzett tapasztalat
  • Pénzintézeti, pénzforgalmi intézményi tapasztalat
  • Adatvédelmi területen jártasság
  • Szabályozási területen szerzett tapasztalat
  • Jogász végzettség

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Stabil hátterű, innovatív, magyar vállalati környezet
  • Dinamikus csapatmunka
  • Kimagasló egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, bruttó fizetési igény megjelölésével küldje el az allas@ofsz.hu e-mail-címre!