Cégünk a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.

Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményünk Háttérműveleti szervezetébe keresünk munkatársat, akár azonnali belépéssel Háttérműveleti adminisztrátor pozícióba:

Feladatok:

  • A beérkező szerződések adategyeztetése, valódiságának ellenőrzése, iktatása;
  • Dokumentumok hiánypótló adminisztrációja;
  • Panaszkezelési eljárásban való részvétel;
  • Intézkedések rögzítése a megadott informatikai rendszerben
  • Kapcsolattartás az értékesítő kollégákkal;

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Minimum 1 év tapasztalat back office területen;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Precíz, önálló munkavégzés képessége

Előnyt jelent:

  • Instant money és/vagy Electra Admin és/vagy C2 és/vagy ECRM/CRM felület ismerete

Amit a cég kínál:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Modern iroda és inspiráló környezet
  • Notebook, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, bruttó fizetési igény megjelölésével küldje el a allas@ofsz.hu e-mail címre!

Tárgy: „Háttérműveleti adminisztrátor jelentkezés”