Cégünk a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.

Stabil hátterű, rugalmas intézményünk Gazdasági szervezetébe keresünk munkatársat akár azonnali belépéssel könyvelő pozícióba:

Feladatok:

  • Napi szintű könyvelési feladatok ellátása (szállító- és vevőszámlák, bank- és pénztárbizonylatok könyvelése) számlázási feladatok
  • Havi és év végi zárásokban való aktív részvétel
  • Részvétel az egyeztetési feladatokban (analitika-főkönyv)
  • Adóhatósági jelentések előkészítése
  • Információnyújtás és együttműködés a társszervezetekkel, partner cégekkel

Ideális jelölt:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettségű (gazdasági, pénzügy vagy számvitel)
  • Legalább 5 év releváns szakmai gyakorlattal rendelkezik
  • Adó- és számviteli jogszabályokat naprakészen ismeri
  • MS Office (Word, Excel) magabiztosan használja
  • Problémamegoldó, analitikus szemléletmód jellemzi
  • Határozott, eredményorientált
  • Nagyfokú munkabírás, precizitás és megbízhatóság jellemzi

Előny:

  • ENIAC program ismerete
  • Pénzintézeti tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Stabil hátterű, innovatív, magyar vállalati környezet
  • Dinamikus csapatmunka
  • Kimagasló egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, bruttó fizetési igény megjelölésével küldje el az allas@ofsz.hu e-mail-címre!