Cégünk a lakosság és az országban működő mikrovállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.

Stabil hátterű, rugalmas intézményünk IT szervezetébe keresünk munkatársat azonnali belépéssel Pénzforgalmi alkalmazásgazda pozícióba.

Az alábbi területeken számítunk tapasztalatodra:

  • Banki számlavezető rendszer üzemeltetés és karbantartás (pl. napzárás)
  • Pénzügyi rendszerek ismerete (Giro, Swift, Netbank)
  • Funkcionális tesztek elvégzésében szerzett tapasztalat
  • Rendszergazdai folyamatok automatizálásában szerzett tapasztalat/ érdeklődés a terület iránt

Az alábbi jártasságodra lesz szükség a feladatok elvégzéséhez:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kommunikációs készség a többi banki területtel való napi kapcsolattartáshoz
  • Jó problémafeltáró és problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Rendszerszemlélet
  • Proaktív szemlélet
  • Szívesen veszel részt egyedi alkalmazások felépítésében

Nagy előnnyel indulsz a pályázók között, ha:

  • Van Netbank ismereted (Electra)
  • Szereted az építő jellegű munkákat
  • Azonnali tudsz kezdeni
  • Felsőfokú végzettséged van

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Stabil hátterű, innovatív, magyar vállalati környezet
  • Dinamikus csapatmunka
  • Kimagasló egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, bruttó fizetési igény megjelölésével a alla@ofsz.hu e-mail címre szíveskedjen elküldeni. Az e-mail tárgyában jelölje meg a pozíció megnevezését!